logo

Bizi arayınız +90 544 808 3477
Firmamız olan Ankara Mobilya ve Ev Dekorasyon‘un tek hedefi, hizmet sektöründe yenilikleri takip ederek ve sürekli gelişmeye açık olarak, hitap ettiği Türkiye ve Dünya pazarına en uygun modern üretim teknikleri ile imalatını geliştirdiğimiz mobilyaların, yerli bir satış ağıyla hak ettiği konuma gelmesi ve bu üstünlüğü muhafaza etmesidir.

+90 544 808 3477

Blog

EvEv DekorasyonEtimesgut Mobilya ve Ev Dekorasyon Hizmeti – Ankara Mobilya

Etimesgut Mobilya ve Ev Dekorasyon Hizmeti – Ankara Mobilya

Ankara Mobilya ve Ev Dekorasyon – Etimesgut Mobilya

Etimesgut Mobilya, Ankara’da ikamet eden müşterilerimiz için ev dekorasyon ve mobilya imalatı hizmeti vermekteyiz. Etimesgut, Eryaman ve Sincan semtleri içerisinde ev dekorasyon hizmetlerimiz arasında; Mutfak Dolabı imalatı, Banyo Dolabı imalatı ve diğer mobilya imalatı hizmetleri yer almaktadır. Fiyat bilgisi almak için +90 544 808 3477 nolu numaramızı arayabilirsiniz. 

Etimesgut Mutfak Dolabı Hakkında Bilgiler

Mutfağınızın ölçümleri ve dolapların yerleştirileceği alanın metre cinsinden genel ölçü bilgilerini bilmemiz ve yerleştirilecek mutfak tezgahı, mutfak dolabı kapakları ve renkleri hakkında bilgilendirildiğimiz zaman, dolap imalatı için fiyat verebiliriz. Mutfak dolabı imalatı için Kral Mobilya olarak evinize veya iş yerinize gelip ölçü alabiliriz. Müşterilerimizin beğenilerine göre mutfak dolabı ürettiğimiz için montaj işlemi 15-25 gün arasında değişiklik göstermektedir. Bununla beraber inşaat projeleri için mutfak üretimi süresi de farklılık gösterebilir.

etimesgut mobilya

 

Mutfağınız için 3 Boyutlu Çizim Yapmaktayız

Dolap ölçüleriniz kullanılarak özel olarak renklendirilmiş 3 boyutlu mutfak dolabı çizimlerimizi imalat öncesi sizlere sunarak onayınızı alıyoruz. Onay sonrası mutfak dolabı imalatına başlıyoruz. İmalatımızda; Akrilik Tezgah, Çimstone tezgah, Belenco tezgah ve Granit ürünlerini kullanmaktayız. Mutfak tezgah renkleri, tezgah modelleri hakkında sitemizden bilgi edinebilirsiniz. Mutfak dolaplarını genellikle ağaç ve türevi malzemeden imalatı gerçekleştirilmiş olan çok amaçlı saklama üniteleridir. 

Dolap kavramının oluşmadığı senelerde kullandığımız Tel Dolaplardan günümüze kadar görünüş açısından fazlaca değişime uğramıştır.

Mutfak Dolabı Nasıl Üretilir?

Dolaplarımızı 2 ana maddeden üretmekteyiz. Bu malzemeler; SUNTA ve MDF

’dir. 

Dolap gövdeleri  standart ölçülerde olabileceği gibi çoğunlukla kişiye özel üretim yapılmaktayız. Kral Mobilya olarak müşterinimizin mutfağını özel ölçülerde projelendirip imalatını bu işlemden sonra yapmaktayız. 

Projelendirilen mutak için kesimi yapılan sunta veya MDF’nin açıkta kalan kısımları PVC bantla makinelerde işlenerek birbirlerine vidalanır ve 4 mm arkalık çakılarak montaj işlemine hazır duruma getirilir.

MDF mi Tercih Edilmeli SUNTA mı?

Sunya, malzeme olarak vidalanması daha kolay olduğu için en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır fakat müşterilerde MDF’nin daha sağlam olduğu kanısı vardır ve bu nedenle yeni imalatlarda MDF daha çok tercih edilebilmektedir. 
MDF yüke karşı daha dirençlidir ancak dolap olarak bulunduğu yerde bu dayanıklılığa çoğu zaman ihtiyaç yoktur, ihtiyaç olmadığı halde tercih edilen MDF, duvara ve bağlantı ekipmanlarına daha fazla ağırlık bindirebilmektedir. 

Mdf, Suya ve neme karşı dayanıklılığı arasında iki katı fark oluşmaktadır. MDF suyla birleştiğinde 4 mm kabarırken, SUNTA 8 mm kadar kabarmaktadır. Yani su aldığında ikisi de deforme olmaktadır. Dolap

 Kapakları dolabın gövdesi tamamlandıktan sonra ölçülendirilip seçeneğe göre üretime geçilir.

 Profil , Düz Kapak , Membran , Süper Parlak olarak seçenekleri vardır.

etimesgut mutfak dolabı

 

İmalatını Gerçekleştirdiğimiz Mobilyalar

Banyo dolapları, Portmanto ve PVC kapıların da imalatını gerçekleştirmekteyiz. Konuyla ilgili +90 544 808 3477 nolu numaramızı arayabilirsiniz. Bununla beraber oturma odası mobilyası, yatak odası mobilyası ve hemen hemen her mobilyanın imalatını gerçekleştirebiliriz. İletişim sayfamız ve Instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

 

mobilya

mutfak dolabı

 

YORUM YAZ

Telefon Et